Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Правила проведення та організації судових засідань в режимі відеоконференції в Окружному адміністративному суді міста Києва

Правила проведення та організації судових засідань в режимі відеоконференції в

Окружному адміністративному суді міста Києва

 

В Окружному адміністративному суді міста Києва на виконання вимог Закону України від 04.07.2012 № 5041-VІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 25, ст.247) реалізовано можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасникам судового процесу на підставі рішення суду, у порядку, встановленому процесуальним законом та у відповідності до Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання (кримінального провадження), затвердженої наказом ДСА України № 155 від 15.11.2012.

  При цьому, обов’язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

З метою організації проведення відеоконференцій в системі судового документообігу, для резервування майданчиків ДП «Інформаційні судові системи» створено Web-пpoгpaмy «Бронювання систем відеоконференцзв’язку». Система дозволяє адмініструвати список установ, майданчиків, користувачів системи та бронювати майданчики для відеоконференцій у режимі онлайн.

Як показує практика, резервування майданчиків для проведення судових засідань в режимі відеоконференції відбувається не завжди.

Для оптимізації роботи суду з питань організації та проведення судових засідань в режимі відеоконференції, пропонуємо обов'язково перевіряти наявність вільного часу в Web-програмі «Бронювання систем відеоконференцзв’язку».

Сеанси відеоконференцзв'язку організовуватимуться Окружним адміністративним судом міста Києва, за дорученням інших судів, лише за умови бронювання майданчика для проведення відеоконференцзв'язку за допомогою Web-програми "Бронювання систем відеоконференцзв'язку" та отримання судом копії ухвали про необхідність забезпечення відеоконференції.

Відповідним працівником апарату суду перед початком судового засідання у режимі відеоконференцзв’язку повідомлятиметься суд, що розгляд справи здійснюватиметься у межах заброньованого часу у Web-програмі «Бронювання систем відеоконференцзв’язку». За  5 хвилин до закінчення заброньованого часу, відповідальна особа апарату суду повторно повідомить про закінчення часу та розірвання сеансу відеоконференцзв’язку по закінченні броні. 

Велике прохання бронювати лише майданчик кімнати "Зал № 119"

Звертати увагу учасників, що проведення судового засідання у режимі відеоконференцзв'язку відбуватиметься за адресою: м.Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А 

При бронюванні майданчика для проведення відеоконференцзв'язку необхідно враховувати режим роботи Окружного адміністративного суду міста Києва:

понеділок - четвер з 08-00 до 17-00

п'ятниця з 08-00 до 15-45

обідня перерва з 12-00 до 12-45

 

Окружний адміністративний суд міста Києва відхилятиме заявки на бронювання майданчика, у разі бронювання часу відеоконференцзв'язку без врахування режиму роботи суду.

Особою відповідальною за організацію проведення судових засідань в режимі відеоконференції в Окружному адміністративному суді міста Києва є начальник відділу інформаційного та комп’ютерного забезпечення Темніченко Р.О., контактний телефон (044) 591-55-36, а у його відсутність – провідний консультант відділу інформаційного та комп’ютерного забезпечення Гедзюк Олександр.

Контактна інформація суду

Окружний адміністративний суд

міста Києва

01051, м. Київ,

вул. Петра Болбочана, 8, корп.1

(Керівництво суду, судді, канцелярія,

помічники та секретарі суддів)

03150, м. Київ,

вул. Велика Васильківська, 81а

(Судді, помічники та секретарі суддів)

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua

 Телефон для довідок:

    +38 (044) 591-55-64

Контакти для прийому запитів

 відповідно до Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Телефон: +38 (044) 591-55-63

E-mail: info@adm.ki.court.gov.ua

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 березня 2022 року. Враховуючи рекомендації Ради суддів України, до покращення епідеміологічної ситуації, тимчасово призупинено керівництвом суду  особистий прийом громадян, представників юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Проте зберігається можливість звернутись за допомогою електронної пошти та засобів поштового зв'язку.

 

Голова суду

Вовк Павло Вячеславович

 


Заступник Голови суду

Келеберда Володимир Іванович

  


Заступник Голови суду

Аблов Євгеній Валерійович

   


Керівник апарату суду

Миронюк Дмитро Миколайович