Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

Робота ОАСК у воєнний час: протягом травня до суду надійшло 6 тис. вхідної кореспонденції

 

У травні 2022 року Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано майже 6 тис. одиниць вхідної кореспонденції та матеріалів, що надійшли поштою або були подані громадянами особисто. Зокрема, це адміністративні позови, клопотання, заяви та інші документи. Кількість вхідної кореспонденції минулого місяця у порівнянні з квітнем зросла більш ніж вдвічі.  

Протягом травня автоматизованою системою документообігу суду здійснено розподіл 1,1 тис. справ. Працівниками канцелярії суду підготовлено та скеровано до судів вищих інстанцій - Шостого апеляційного адміністративного суду та Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду загалом понад тисячу справ.

Судді Окружного адміністративного суду міста Києва продовжують виконувати покладені на них обов’язки в умовах воєнного стану, зокрема, за травень було винесено 5,7 тис. процесуальних документів (у квітні цей показник становив 2,5 тис.) серед яких, окрім рішень у справах, ухвали про відкриття провадження у справах, залучення третіх осіб, роз’яснення судового рішення, заміну сторони виконавчого провадження, встановлення контролю за виконанням судового рішення та інше.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян