Перша сторінка

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Єдиний номер контакт-центру судової влади України (044)207-35-46

КИЇВ-FM вибачився перед суддями ОАСК за некоректні висловлювання ведучого

 

«КП «Радіостанція «Голос Києва» приносить свої офіційні вибачення суддям Окружного адміністративного суду міста Києва за некоректні слова ведучого радіостанції», - йдеться в повідомленні на порталі Київ Media https://kyiv.media/news/kyyiv-fm-prynosyt-vybachennya-suddyam-okruzhnogo-administratyvnogo-sudu-mista-kyyeva.

 

Що сталося? 7 грудня в етері програми «Говорить Київ» на радіостанції Київ FM ведучий Богдан Буткевич вів розмову з гостем – адвокаткою та громадською діячкою, депутаткою Київської міської ради Зоєю Ярош. У процесі розмови ведучим програми було допущено низку грубих та образливих висловлювань щодо суддів Окружного адміністративного суду міста Києва.

 

Після того, як ОАСК звернувся до КП «Радіостанція «Голос Києва» з листом стосовно неприпустимості таких випадків, 16 грудня журналіст Богдан Буткевич вибачився в прямому етері радіостанції Київ FM за свої необережні висловлювання, а КП «Радіостанція «Голос Києва» зробила відповідну публікацію.

 

Зазначимо, що Конституція України визначає людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку найвищою соціальною цінністю (стаття 3), та встановлює обов'язок кожного неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей (стаття 68).

 

Кожен має право на повагу до його гідності та честі (ст. 297 ЦК України), а також право на недоторканість своєї ділової репутації (ст. 299 ЦК України).

 

 

 

Графік роботи

Пн. - Чт. з 8:00 до 17:00

Пт. з 8:00 до 15:45

Обідня перерва

12-00 до 12-45

Графік прийому громадян